Skip to content
DSC_0323-1024x680

O Nas

Firma Contbus świadczy usługi transportowe. Od ponad 15 lat zajmujemy się przewozem osób na trasie Lublin – Warszawa. Przez ten czas zdobyliśmy solidną pozycję na rynku i poszerzyliśmy naszą ofertę o kursy na lotnisko Chopina i lotnisko Modlin. Cieszymy się też nieposzlakowaną opinią godnego zaufania przewoźnika, dla którego priorytetami są komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie pasażerów. Jesteśmy największą tego typu firmą w regionie, która z dumą wspiera rodzimą gospodarkę.

W trosce o doskonałą jakość świadczonych usług regularnie serwisujemy nasze pojazdy, dbamy o ich stan techniczny, pełną sprawność i niezawodność. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne, bezawaryjne auta o estetycznych, czystych, zadbanych wnętrzach. Nieustannie inwestujemy w rozwój naszej firmy, by zagwarantować najwyższe światowe standardy przewozu osób i sprostać oczekiwaniom Klientów.

Komfort i wygodę podróży z Contbusem zapewniają przestronne, klimatyzowane wnętrza, wygodne, rozkładane fotele wyposażone w trzypunktowe pasy, ogrzewanie postojowe Webasto, sieć Wi-Fi, monitoring wnętrza pojazdu, a także liczne systemy zabezpieczające, między innymi przed silnymi podmuchami wiatru (asystent bocznego wiatru) czy wpadaniem w niekontrolowany poślizg zimą (systemy przeciwpoślizgowe ABS i ASR ).

O pełną satysfakcję podróżnych dba starannie dobrana, wykwalifikowana kadra. Nasi kierowcy dysponują wszelkimi wymaganymi certyfikatami i pozwoleniami uprawniającymi ich do przewozu osób. Regularnie przechodzą badania okresowe. Są kompetentni, mili i kulturalni.

Poza kursami rejsowymi oferujemy Państwu korzystne warunki wynajmu naszych busów. Realizujemy przewozy na trasach krajowych. Gwarantujemy atrakcyjne stawki i profesjonalną obsługę. Naszą ofertę kierujemy do firm, instytucji i osób indywidualnych. Zapraszamy do współpracy.

 

2014-mercedes-benz-sprinter-2500-v6-dash-view